Każdy look powinien był dopełniony przez odpowiednio dobrane dodatki. Kilka małych, błyszczących, elementów potrafi odmienić całą stylizację, dodać jej wyjątkowego charakteru.

Zegarki damskie – co wybrać?

 

Zegarek do uniwersalny, klasyczny dodatek, który zawsze warto mieć. Nie dość, że wprowadzi ciekawy element do stylizacji, to spełni też użyteczną funkcję. Akcesoria dobierane do stylizacji pomogą ją ożywić lub nadać jej nieco innego charakteru. Złoty zegarek damski to przedmiot basic – każdy powinien mieć taki w swojej szafie. Dzięki temu wszystkie typowe zestawienia jak biała koszula i czarna spódnica czy też biała koszula i dżinsy mogą nabrać dodatkowego błysku. Złoty zegarek sprawdzi się w wielu połączeniach, to jeden z must-have z listy dodatków. Poza złotymi zegarkami damskimi, warto mieć także zegarek sportowy, który nadaje się do nieco mniej oficjalnych czy eleganckich stylizacji. Ciekawym rozwiązaniem są też zegarki, w których bez problemu można zmieniać paski (np. Daniel Wellington) – można zmieniać kolor w zależności od kolorystyki całego outfitu.

Damskie zegarki – do czego można je nosić?

 

Damskie zegarki mogą być casualowym dodatkiem, można je nosić codziennie. Świetnie jednak sprawdzają się w przypadku różnych znanych i lubianych, dość uniwersalnych połączeń, jak koszule i jeansy czy dopasowane koszule i zwiewne bluzki. Złoty zegarek damski można nosić na wiele sposobów.