Wielu panów, szczególnie tych młodszych, może nie zdawać sobie sprawy z tego, że poprzez biżuterię da się coś wyrazić. Klejnoty kupuje się więc nieprzypadkowo, a nie tylko dlatego, że się podobają. Każdy wyrób jubilerski, który ma być prezentem należy dopasować do indywidualnych cech osoby obdarowywanej.

Co liczy się przede wszystkim?

Jeśli przyszła żona uwielbia oliwkową barwę lub nawet posiada bransoletki, kolczyki bądź naszyjniki wysadzane oliwinami, wybór pierścionka zaręczynowego jest oczywisty. Pozostaje już tylko dopasować wielkość i kształt oczka oraz szerokość okręgu. Dla niskich i szczupłych kobiet o drobnej budowie doskonałe będą formy węższe i bardziej subtelne. Paniom wyższym czy bardziej korpulentnym lepiej pasują szersze, masywniejsze okręgi oraz wyraziste oka.

Klejnoty mają duszę – pierścionek z oliwinem

Złoty pierścionek z oliwinem dedykowany jest kobietom aktywnym, posiadającym liczne grono znajomych, dla których kontakty towarzyskie stanowią istotną część życia. Zatem to świetny wybór na zaręczyny, w przypadku, gdy partnerka np. regularnie chodzi na siłownię bądź udziela się poprzez social media.

Na co zwracać uwagę wybierając pierścień z oliwinem?

pierścionek z oliwinem

Przy wyborze biżuterii liczą się jednak przede wszystkim detale. Kształt kamienia należy dopasować do preferencji kobiety. Nawet sama obrączka może być również np. bardziej kanciasta. Najlepiej podejrzeć, jakiego typu ozdoby i błyskotki dama serca zakłada na co dzień. Czy są to kwadraty, prostokąty czy owale. Wówczas pierścionek zaręczynowy z oliwinem będzie pasował do zestawu jej ulubionych świecidełek.
Duży wybór pierścionków z oliwinem dostępny jest na tej stronie.