Biżuteria dla mężczyzn zyskuje w ostatnich czasach znaczną popularność, zarówno wśród jej użytkowników, jak i kobiet, których partnerzy lubią nosić przeróżne ozdoby. Nie ma się z resztą czemu dziwić, gdyż ładna i dobrze dobrana biżuteria, wspaniale prezentuje się nie tylko na męskich ciałach, dodając facetom pewności siebie i tajemniczości.

Bransoletki dla mężczyzn

Szczególnie popularnym dodatkiem stały się męskie bransoletki. Pasują one bowiem do każdej okazji i stanowią idealne dopełnienie stylu. Podczas nieoficjalnych sytuacji dodają noszącym je mężczyzną buntowniczego sznytu oraz dzikości. Założone jednak do eleganckiej koszuli, marynarki lub nawet garnituru sprawią, że właściciele ozdób wyglądają na pewnych siebie i dominujących. Najczęściej, modele, jakie możemy znaleźć w sklepach łączą w sobie elementy skórzane, materiałowe, drewniane oraz srebro i złoto. Srebrna bransoletka z grawerem to również częste rozwiązanie, na jakie decydują się panowie. Wygrawerowane imię lub inicjały mężczyzny podkreślają unikatowość biżuterii i wyjątkowość jej właściciela.

Jak nosić bransoletki?

Najczęstszą biżuterią męską pozostają w dalszym ciągu zegarki. Jednak noszenie zegarka nie wyklucza wcale możliwości założenia męskich bransoletek. Przeciwnie, ozdoby będą świetnie ze sobą współgrały. Dobrym rozwiązaniem będzie założenie nawet paru bransoletek na raz. Połączenia takie są niezwykle zręczne i prezentują się wspaniale na męskich nadgarstkach.