Istnieje wiele metod palenia suszu CBD. Jedni preferują palenie tradycyjnych jointów, które sobie sami zwiną, natomiast są też osoby chcące przyjmować susz za pomocą kosmetyków jak kremy do ciała i rąk czy nawet pasty do zębów. Warto zauważyć, że coraz chętniej stosowaną metodą przyjmowania suszu CBD jest waporyzacja. Jakie są jej wady oraz zalety? Jeżeli jesteś zainteresowany tą tematyką, a nie miałeś okazji się wcześniej tego dowiedzieć, to zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Bezpieczniejsza metoda spalania

Porównując ze sobą metody przygotowania suszu, jakimi są palenie tradycyjnych papierosów czy też jointów oraz waporyzacja, nie można zapominać o tym, że ta pierwsze niesie ze sobą większe zagrożenia. Nie dość, że sprzyja ona powstawaniu nowotworów oraz wolnych rodników, to pozostawia ona nieprzyjemny zapach na palcach z tytoniu. Natomiast waporyzacja za pomocą takich narzędzi jak Fenix Mini Vaporizer jest bezpieczniejsza, ponieważ nie wciągamy oparów wraz z substancjami smolistymi, które trują organizm, to w dodatku jest zapach jest znacznie przyjemniejszy dla otoczenia, ponieważ właśnie jest wolny od szkodliwych związków.

Brak dyskrecji

Oczywiście, jeżeli chcesz inhalować się w mieszkaniu, to nie ma z tym najmniejszych problemów, natomiast w miejscach, gdzie jest więcej ludzi, to skręcony joint nie robi aż tak wielkiej sensacji. Natomiast do inhalacji jest potrzebna odrobina przestrzeni, więc gdybyś to robił w miejscu publicznym, to zapewne ktoś by się do ciebie przyczepił.