petardy flary

Jak łatwo się domyśleć poszczególne petardy i fajerwerki różnią się między sobą przede wszystkim siłą eksplozji, emitowanym światłem przed wybuchem albo efektem gwizdu, czyli tzw. „cracklingu”. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą kupić porządne petardy hukowe, ale nie wiedzą, na które produkty postawić.

O czym należy pamiętać?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, aby inwestować jedynie w te petardy i fajerwerki, które posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa CE. Tylko takie petardy hukowe gwarantują wysoką jakość i co najważniejsze bezpieczne użytkowanie. Unikać należ z kolei petard, które sprzedawane są na aukcjach internetowych. Mowa tutaj przede wszystkim o produktach pochodzących od nieznanych sprzedawców. Na własnym bezpieczeństwie nigdy nie warto oszczędzać, dlatego też warto stawiać na oryginalne petardy od renomowanych producentów.

Emiter Dźwięku

W ostatnim czasie bardzo modne są petardy hukowe – Emitery Dźwięku. Modele te są o wiele mocniejsze niż tradycyjnej petardy i co najważniejsze wydobywają głośniejsze dźwięki. Najlepsze petardy pozwalają uzyskać efekt hukowy nawet na poziomie 120dB, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem.