„Gwiezdne Wojny” po raz pierwszy ukazały się w 1977 roku. Od tego momentu minęło bardzo dużo czasu. Niektóre filmy, które ukazały się w tym samym roku, zostały zapomniane. A co ze Star Wars? Był to początek, który okazał się wielkim fenomenem. Do dnia dzisiejszego on nie ustał. Powstały kolejne filmy, a wiele osób dosłownie mówiąc, zakochało się w gwiezdnej sadze, na co dzień otaczając się przedmiotami odnoszącymi się swoją tematyką do tych właśnie filmów.

Figurki Star Wars

Mając na myśli filmowe gadżety Star Wars, na samym początku należałoby wspomnieć o figurkach. O tych maleńkich, cennych eksponatach, wyróżniających się niezwykłą precyzją wykonania. Taką, której nic nie jest w stanie przebić. Jakie są figurki najpopularniejsze? W ostatnich czasach dużą popularnością cieszy się Yoda lub w wersji dziecięcej Baby Yoda. Kultowa postać, której sławą dorównuje również Darth Vader. Tych dwóch głównych postaci nikomu nie trzeba przedstawiać. Chociaż figurki odnoszą się również do innych bohaterów tej serii. Jakie star Wars gadżety są jeszcze dostępne?

star wars gadżety

Gadżety dla każdej osoby

Wśród dostępnych gadżetów można wymienić także te bardziej praktyczne, jak chociazby kubki ceramiczne. Te w wersji z nadrukami lub też te, które swoją formą przybierają kształty związane z tematyką filmu. Tutaj ponownie wspomnieć można Yodę, ale nie ma co wynosić go na piedestał. Innych bohaterów, czy też inne nadruki również spotykane są na kubkach. Gwiezdne Wojny gadżety dostępne są w różnych formach, dla wszystkich chętnych osób.