kolorowe paznokcie

Dłonie to niezwykle ważna część kobiecego wyglądu. Idealnie wypiłowana płytka paznokcia w połączeniu z modnym kolorem to jest to! Nic tak nie dodaje kobiecie uroku i klasy, jak zadbane dłonie! Czy biżuteria może prezentować się piękniej niż w obecności lśniącego lakieru? Czy istnieją trwałe lakiery, które będą cieszyć oko przez długi czas?

Hybrydowy zawrót głowy

Trwałe lakiery hybrydowe zostały stworzone z myślą o zabieganych i zapracowanych kobietach, które nie lubią poświęcać zbyt dużo czasu na upiększanie wyglądu. Hybrydy to utwardzalne światłem UV lakiery, których trwałość pozwala na zachowanie niezmienionego wyglądu płytki przez nawet 4 tygodnie! Przez ten czas nie trzeba się martwić o odpryski czy zdzieranie się lakieru.

Hybrydy w domu

Lakiery hybrydowe to coś, co każda z nas wykona samodzielnie w domu. Rynek kosmetyczny oferuje wiele rodzajów zestawów dla początkujących kosmetyczek domowych. Każda z kobiet z pewnością znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnych cenach. Domowe wykonanie hybrydy pozwoli zaoszczędzić wiele czasu, który zostałby poświęcony na dojazd do kosmetyczki. Obecność lampy i zestawu do malowania paznokci pozwoli stworzyć piękne stylizacje każdej bliskiej kobiecie. Zestaw taki to także idealna alternatywa na dorabianie sobie do domowego budżetu.

Nie ma nic lepszego od zadbanych paznokci u kobiet. Ich wygląd rzutuje na całokształt i może znacznie podnieść samoocenę.