Ślub i wesele to jeden z ważniejszych dni w życiu mężczyzny i kobiety. Każdy marzy o tym aby w tym wyjątkowym dniu pięknie wyglądać i czuć się jak milion dolarów. Aby wszystko poszło zgodnie z planem warto zadbać o najważniejsze szczegóły już kilka miesięcy przed uroczystością. Niczym nadzwyczajnym jest fakt, że termin ślubu czy salę rezerwuje się nawet kilka lat do przodu. Żeby wszystko dopięte zostało na ostatni guzik, warto także zaklepać termin u makijażystki czy fryzjera.

Makijaż ślubny to nieodzowny element stylizacji panny młodej. Aby ładnie podkreślił jej urodę i pięknie prezentował się przez cały wieczór warto skorzystać z trwałych kosmetyków, lub udać się do dobrej makijażystki.

Zrób to sama – makijaż ślubny

Kiedy nie chcemy korzystać z usług profesjonalistów, możemy makijaż przed uroczystością wykonać same. Nie jest to wcale trudne, a pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Warto kilka dni przed weselem wykonać makijaż próbny. Wykonanie makijażu ślubnego wymaga planu działania – dobrze jest wcześniej zaplanować jak ma on wyglądać. Podkreślone oko? Czerwone usta? Wszystko powinno być przemyślane, nie eksperymentujcie przed uroczystością! Jeśli same wykonujecie makijaż ślubny postawcie na coś prostego, co nie przysporzy wam kłopotu no kilka godzin przed weselem.

Ważnym aspektem są też dobre kosmetyki. Warto postawić na takie, które dobrze znamy i z którymi wiemy jak się obchodzić. Idealnie będzie, jeśli wybierzemy trwały podkład, który wytrzyma całą imprezę oraz wodoodporny tusz do rzęs – który przeżyje z nami wszystkie łzy szczęścia – wzruszających momentów przecież nie będzie brakowało.

Podsumowując – jeśli nie chcecie korzystać z usług makijażysty, wykonajcie makijaż ślubny po swojemu. Zróbcie to jednak bez zbędnego kombinowania tuż przed ślubem – nie chcecie przecież przed ołtarzem wyglądać jak jeden wielki eksperyment.

Makijażystka a makijaż ślubny

Dobrym rozwiązaniem przed weselem jest oddać się w ręce specjalisty. Stres może bardzo utrudnić samodzielne wykonanie makijażu, a makijażystka zrobi wszystko za nas. Termin na makijaż ślubny warto zarezerwować kilka miesięcy szybciej – najlepiej już wtedy, kiedy zarezerwujecie termin ślubu, więcej na stronie zankyou.pl. Warto umówić się także na makijaż próbny, dzięki czemu zobaczycie jak będzie wyglądał finalny efekt w dniu imprezy, a także sprawdzicie trwałość kosmetyków i zdecydujecie co ewentualnie chciałybyście zmienić czy poprawić.