Szorty damskie to niezwykle popularny element garderoby- zwłaszcza w te słoneczne, gorące dni. Na szczęście nie jest to ten element garderoby zarezerwowany tylko dla młodych osób, bo dobre dobrane i skomponowane z pozostałymi elementami stylizacji, nadadzą się zarówno dla tych młodszych, jak i starszych kobiet.

szorty damskie w dobrej cenieJak nosić szorty damskie?

Zawsze należy wybierać szorty damskie, które będą idealnie dobrane do danej figury. Niestety, ale dolne partie kobiecego ciała często są powodem niepewności, a nawet kompleksów, dlatego decydując się na wybór szortów, takich jak te, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów. Postępowanie zgodnie z zasadami sprawi, że z chęcią będziemy nosić ten rodzaj garderoby.

Najważniejsze elementy

By dobrze wyglądać w szortach, bezwzględnie należy zadbać o nogi. Depilacja, peeling oraz odrobina samoopalacza sprawią, że garderoba będzie wyglądać jeszcze lepiej. W trakcie zakupu szortów koniecznie musimy obejrzeć się z każdej strony w lustrze (nie tylko z przodu, ale również z tylu). Pamiętajmy, że pośladki muszą być bezwzględnie zakryte. Jeżeli możemy pochwalić się nienaganną, smukłą sylwetką, długimi i zgrabnymi nogami, wówczas szorty powinny być numerem jeden w twojej szafie. Osoby o zgrabnej sylwetce będą dobrze wglądać w każdym fasonie krótkich spodenek. Jednak i tu należy pamiętać o jednej żelaznej zasadzie: gdy eksponujemy nogi, należy zrezygnować z głębokiego dekoltu. Panie o figurze gruszki wcale nie muszą rezygnować z szortów, jednak muszą dobierać e w inny sposób. Tu idealnie sprawdzą się modele z podwyższonym stanem i bufiastymi nogawkami do połowy uda.