Biustonosz samonośny może być doskonałym wyborem do wielu kreacji, często o wiele lepszym niż tradycyjny biustonosz. Ma bardzo wiele zalet, wśród których na pewno należy zwrócić uwagę przede wszystkim na dużą łatwość jego zakładania i odpowiednie modelowanie biustu.

Jak nosić biustonosz samonośny?

Biustonosz samonośny (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Akcesoria_Rodzaje_Biustonosze-samonosne-493.html) jest wykonany tak, aby utrzymywał się na biuście bez zastosowania ramiączek czy podobnych elementów. Tworzą go dwie miseczki, zazwyczaj złączone na środku wiązaniem. Miseczki wewnątrz są wyłożone silikonem, który przylega do biustu, dzięki czemu się z niego nie zsuwa. Wiązanie znajdujące się pomiędzy miseczkami umożliwia jego jak najlepsze dopasowanie i odpowiednie wymodelowanie biustu.

Dla kogo biustonosze samonośne?

Biustonosze samonośne dostępne są na rynku w bardzo wielu rozmiarach. Jednakże w znacznej większości wybierają je panie o mniejszych piersiach, ponieważ dają im możliwość modelowania biustu na wiele sposobów. Panie o pełniejszych piersiach mogą również znaleźć odpowiednie dla siebie rozmiary, jednak bywa że nie zawsze są zadowolone z uzyskanego efektu. Biustonosz samonośny jest najlepszym wyborem do odkrytych strojów, do których nie można dopasować innego biustonosza. Można je bez problemu czyścić, a warstwa silikonu wypełniająca miseczki charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i dużą trwałością. Dlatego biustonosza bez obaw o utratę jego właściwości można używać przez długi czas.