Bardzo dużo kobiet wybiera bluzy, luźne spodnie, komplety dresowe itd. Stylizacje sportowe zyskały na popularności, gdy znaczna część dziewczyn zaczęła pracować zdalnie. Będąc w domu, nie trzeba ubierać się w biznesowe sukienki, ołówkowe spódnice, szpilki – wyjątkiem są wideokonferencje, spotkania z klientami. Poza tym kobiety chętnie wybierają dresy, gdyż mogą w nich iść na zakupy, na siłownię, na spotkanie z koleżankami.

Nowoczesna odzież sportowa Cocomore na wiele okazji

 Marka Cocomore z myślą o swoich klientach przygotowała interesujące propozycje do pracy w domu np. beżową bluzę dresową z biżuteryjnym łańcuchem oraz beżowe spodnie sportowe z lampasami. Obie rzeczy wyprodukowano w 95% z bawełny. Taki zestaw sprawdzi się również na wycieczkę, na spotkanie z koleżankami i zakupy. Szukając sportowych rzeczy, warto wziąć pod uwagę: białą bluzę z kapturem kangurka, białą bluzę Cocomore z cekinową aplikacją, beżowe szorty dresowe z kieszeniami i ściągaczem w talii, beżowe spodnie sportowe z kieszeniami po bokach i ściągaczem. Interesujące są również bluzy z kapturem w czarnym kolorze i nadrukami.

cocomore

Jakie jeszcze można znaleźć rzeczy sportowe marki Cocomore?

 Marka Cocomore w ofercie ma także odzież sportową w zielonym kolorze np. bluzy z kapturem z nadrukiem wyprodukowane w 95% z bawełny, bluzy zapinane na zamek i ze ściągaczami na dole. Dostępne są również czerwone bluzy z kapturem i spodnie dresowe damskie z naszywkami. Ten komplet będzie idealny na koncert, spacer po parku, nordic walking, sportową randkę oraz wiele innych okazji. Dresy Cocomore znaleźć można w różnych rozmiarach i kolorach.