Typowe, a jednak uwielbiane – bluzy Prosto dla mężczyzn od lat cieszą się ich zaufaniem, a kolejne kolekcje tej marki świadczą o tym, że panowie pragną wielu odsłon tej hip-hopowej mody.

Marka, która uzależnia

bluza Prosto hoodie

Raperska marka, stworzona przez hip-hopowego artystę Sokoła, mimo, iż mocno osadzona w dresowych klimatach, z łatwością przyjęła się w urbanistycznych warunkach, a mężczyźni, którzy cenią sobie wygodę, jakość i oryginalność zachowaną w klasyce, stają się kolekcjonerami kolejnych pozycji, wypuszczanych przez firmę.

Ubierając na siebie bluzę Prosto z braggashop ma się pewność, że bez wstydu można w niej wyjść na miasto, iść pobiegać, a także spotkać się ze znajomymi, zestawiając z szortami lub jeansami. Wygoda jej towarzysząca sprawia jednak, że nie chce się z nią rozstawać nawet w domu.

Nowa era raperskiej bluzy

Nowoczesny rap jest odważny i nie boi się zaskakujących muzycznych duetów. Hip-hopowi artyści jawnie nagrywają kawałki z gwiazdami pop lub rock. Innowacyjność dominuje więc także w modzie, dlatego bluzy Prosto nadal utrzymują klasyczną formę, jednak z roku na rok udoskonalaną aktualnymi trendami w modzie. Dzięki temu przełamana została bariera, kojarząca raperskie ubrania z szarą, naciągniętą, blokową bluzą. Obecne outfity, tworzone przez markę Sokoła, wyróżniają się kolorami, ciekawym wzornictwem i designem. Panowie, którzy decydują się na zakup produktów firmy, mogą być pewni, że uliczna, hip-hopowa moda, ma wiele do powiedzenia i zawsze jest zauważona.