Ból w kościach i stawach, nieprzyjemne odczucia związane z kręgosłupem, to częste dolegliwości osób w podeszłym wieku, które cierpią na różnego rodzaju zwyrodnienia. Osoby, które mają na swoim koncie różnego rodzaju urazy i złamania, mogą odczuwać nieprzyjemne objawy bólowe na przykład w związku ze zmianą  pogody. Jak radzić sobie tego typu sytuacjach? Zamiast przyjmować tradycyjne leki przeciwbólowe w tabletkach, dobrze jest wspierać się lekiem w formie żelu.

Lek Ketonal Żel

Jeden z najbardziej skutecznych specyfików to Ketonal Żel. Ketonal to mocny środek przeciwbólowy wydawany na receptę, którym może być stosowany tylko i wyłącznie wtedy, jeżeli takie są zalecenia lekarza. Lek Ketonal Żel to również preparat na receptę, który wykazuje działanie przeciwbólowe miejscowe. Żel należy wmasować w bolące stawy, kończyny lub na przykład bark. Działanie leku polega na działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Specyfik działa zatem stricte objawowo, ale radzi sobie również z samą przyczyną.

Dla kogo Ketonal w żelu

Lek w żelu został stworzony z myślą o osobach, które muszą ograniczyć przyjmowanie środków przeciwbólowych w tradycyjnej formie doustnej. To zatem lek oszczędzający dosłownie żołądek oraz wątrobę pacjenta, który jest przy tym niezwykle skuteczny i szybki w działaniu.