Uprawa konopi indyjskich w wielu krajach odbywa się w warunkach indoor lub outdoor. To pierwsze rozwiązanie, jak sama nazwa wskazuje, bazuje na uprawie w pomieszczeniu. Czym cechują się nasiona marihuany indoor? Dlaczego są tak popularne? O czym warto wiedzieć?

Nasiona marihuany indoor

Uprawa pod dachem jest znacznie nowszym zjawiskiem, które istnieje od około stu lat. Co ciekawe, growerzy rozpoczęli uprawę indoor po wprowadzeniu zakazu uprawy marihuany.

Faktem jest, że dzięki temu można zachować dyskrecję. Uprawa indoor wpływa na dokładne kontrolowanie wszelkich parametrów rośliny, od wzrostu, ażd do kwitnienia. Dzięki takiej opcji, grower ma możliwość kontrolowania:

  • temperatury,
  • wilgotności,
  • CO2,
  • sztucznego światła,
  • składników odżywczych i pH. 

Trzeba stworzyć idealne środowisko do optymalizacji wzrostu rośliny, co daje pożądane efekty. Hodowcy wybierają nawozy i doglądają roślinność na każdym kroku. 

Uprawa w pomieszczeniu

Warto zauważyć, że nie każdy hodowca ma możliwość skorzystania z uprawy na zewnątrz. Jeśli w domu panują odpowiednie warunki do takiej uprawy, postawić można na nasiona marihuany indoor https://panpestka.pl/product-category/indoor/. Producenci oferują wiele ciekawych odmian, które z pewnością spełnią nasze oczekiwania.

Musimy mieć na uwadze dobrą jakość nasion i łatwość uprawy. To od nas zależy, jaką odmianę wybierzemy. Kontrolowanie procesu wzrostu daje nam liczne zalety podczas uprawy nasion indoor.