W dzisiejszym świecie producentów bielizny trwa ciągły wyścig o to, kto wymyśli coś nowego; lepszy model; bardziej spełniający oczekiwania klientek. Chociaż na rynku dostępnych jest naprawdę dużo typów biustonoszy to wciąż powstają nowe modele.

Push up bez fiszbin

 

Jedną z takich nowości jest push up biustonosz bez fiszbin. Jest to opcja dostępna od stosunkowo niedawna. Push up bez fiszbin powstał z połączenia biustonosza push up, czyli ma wszystkie jego zalety to znaczy, ładnie unosi biust, zbiera go do środka, pięknie zaokrągla dekolt i nadaje mu kuszący kształt; oraz wygodne biustonosza bez fiszbin, nie ma więc metalowych drutów okalających pierś i często uciskających ją.

Teoretycznie powinien być to biustonosz idealny, wręcz złoty graal wśród biustonoszy. Niestety nie dla każdego, wybór tego biustonosza będzie wyborem trafionym.

Dla kogo push up bez fiszbin

 

Ten rodzaj biustonosza będzie dobrym modelem dla kobiet z małym lub średnim biustem. Panie z bardziej obfitym biustem zwyczajnie nie będą się dobrze w nim czuły z powodu braku wystarczającego podtrzymania. Ponieważ miseczki modelowane są przez system specjalnych przeszyć i pogrubionych szwów, pod naciskiem większego biustu zwyczajnie zostaną zdeformowane. Zniweczona zostaje więc podstawowa funkcja tego biustonosza czyli uniesienie i wymodelowanie piersi.

Tych problemów oczywiście nie będą miały posiadaczki mniejszych piersi i one z pewnością będą sobie chwalić ten model.