W ostatnich latach moda stała się czymś bardzo istotnym w życiu wielu z nas. Sposób ubierania się potrafi nie tylko wyróżnić nas z tłumu, ale również podkreślić naszą osobowość. Co ciekawe, z roku na rok świat mody staje się coraz bardziej otwarty – nikogo nie dziwi już noszenie dresów razem ze szpilkami i łączenie spodni w kwiaty z pasiastą bluzką. Praktycznie wszystko jest obecnie dozwolone.

Jak ożywić nudny outfit?

Nawet najnudniejszą stylizację można fajnie ograć ciekawymi dodatkami. Markowy zegarek, opaska na włosy, kolczyki czy ciekawa biżuteria na dłoniach – to wszystko potrafi nadać elegancji naszemu strojowi. Można nawet ubrać się całkowicie na czarno a wielkie kolczyki w kształcie kółek, połyskujące na naszych uszach, dodadzą stylizacji odrobiny nonszalancji. W ostatnich miesiącach rekordy popularności bije pierścionek z czarnym brylantem – https://sklep.diamor.pl/pierscionki-z-czarnym-diamentem

Czy trudno kupić pierścionek z nietypowym oczkiem?

Tegoroczne trendy w biżuterii pokazują łamanie kolejnych konwenansów. Do tej pory w świecie jubilerskim dominowały zwykłe białe diamenty lub kolorowe oczka w bransoletkach czy kolczykach. Pierścionek z czarnym brylantem był jeszcze niedawno wyjątkowo trudno dostępny, obecnie, każdy szanujący się producent posiada tego typu produkt w swoim asortymencie. Pięknie wygląda on na dłoniach, zwłaszcza tych opalonych. Taki pierścień świetnie będzie komponował się z pomalowanymi na ciemno paznokciami. Mogą być one w kolorze głębokiej śliwki, ciemnego bordo lub po prostu w kolorze czarnym, jak oczko w naszej biżuterii.